POZOR ZMĚNA FAKTURAČNÍCH ÚDAJŮ
ABC MUSIC v.o.s. v roce 2024 změnila svůj název a svou právní formu na ABC SFUMATO s.r.o. S tímto krokem souvisí i změna fakturačních údajů. Kompletní aktuální údaje naleznete v sekci kontakty.
Facebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music
ČESKY POLSKI ENGLISH DEUTSCH FRANÇAIS
Učíme děti správně číst,
psát a poznávat svět...

        :: oznámení a média

05.12.2020 | Reedukace - zpětná vazba

Dobrý den,
paní Navrátilová mě při poslední čtvrteční seanci prosila, jestli bychom nemohli dát do písemné podoby pocity Evelínky z výuky Sfumato. Tady je pár slov.

Na reedukaci docházíme každý čtvrtek na osmou ráno. Musíme vstávat hodně brzy, Evelínka je nejistá, rozespalá, moc se jí do Michle nechce. Radši by šla za kamarády do školy. Ale už ve dveřích se rozzáří, když se jí paní Navrátilová ptá, jak se vyspala. Bez zbytečných řečí se pustí do práce a doslova jedou čtení, psaní, čtení, psaní… krátká svačinka a zase ji vidím stát u tabule a s nadšením „zpívat“ slova. Když odcházíme, Evelínka celou cestu poskakuje, prozpěvuje si a hlásí: „To není možné, že už je čas oběda! Já myslela, že jsme tam byli sotva hodinku. Mě to tak rychle uteklo!“ Když to říkala poprvé, pomyslela jsem si, že to je tím, že jde o novou věc, ale slyším to každý čtvrtek. „Za tak krátkou dobu jsme toho tolik stihli!“ Myslím, že k práci paní Navrátilové není třeba nic dalšího dodávat.

Zuzana Kozubková


více info:


Copyright © 2024 ABC MUSIC / ABC SFUMATO s.r.o. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved. Disclaimer.                          
ABC Music and its logo are registered trademarks; other trademarks are used under licence.